KINGPO K-20 UHF 400-480MHz 5Watt 16Channel Kereskedelmi Kézi Walkie Talkie

KINGPO K-20 UHF 400-480MHz 5Watt 16Channel Kereskedelmi Kézi Walkie Talkie

    20 706 Ft
KINGPO K-20 UHF 400-480MHz 5Watt 16Channel Kereskedelmi Kézi Walkie Talkie Jellemzők: 5W Kimenő Teljesítmény Vizsgálat CTCSS & CDCSS BCL Funkció VOX Funkció TOT Funkció Kínai, angol nyelvű hangutasításokat Műszaki
Új
FHP2P01 Grandway PON Optikai Teljesítmény Mérő EPON GPON xPON, OLT-ONU 1310/1490/1550nm

FHP2P01 Grandway PON Optikai Teljesítmény Mérő EPON GPON xPON, OLT-ONU 1310/1490/1550nm

    35 399 Ft 40 226 Ft
FHP2P01 Grandway PON Optikai Teljesítmény Mérő EPON GPON xPON, OLT-ONU 1310/1490/1550nm Üdvözöljük a boltban A Cél: Magas Minőségű , Legjobb Szolgáltatást ,Gyors Reagálás Üdvözöljük a Kínai piacon,akkor közvetlenül az árut
Új
YIDATON 5db hálózati Kábel Rövid Kábel DC Tápkábel Kábel Motorola Mobil Átjátszó Rádió CDM1250 GM300 GM3188

YIDATON 5db hálózati Kábel Rövid Kábel DC Tápkábel Kábel Motorola Mobil Átjátszó Rádió CDM1250 GM300 GM3188

    2 816 Ft 3 804 Ft
YIDATON 5db hálózati Kábel Rövid Kábel Motorola Rádió GM300 GM950E SM50 M120 SM120 GM950I GM3188 GM3688 Mobil autórádió 30cm Tulajdonságok: vadonatúj, jó minőségű. Hálózati kábel Motorola mobile radio & Reapter. Hossza: 27-30cm (11-12 cm) Megjegyzés
Új
10db/sok Eredeti EU adapter 12V1A a HUAWEI ONU HG8546M vagy más Optikai modem jó minőségű

10db/sok Eredeti EU adapter 12V1A a HUAWEI ONU HG8546M vagy más Optikai modem jó minőségű

    10 649 Ft
Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.
Új
10Watts 2013 január UHF 400-480MHz 16CH KINGRU SC-888 Hordozható Sonka Két Rádió

10Watts 2013 január UHF 400-480MHz 16CH KINGRU SC-888 Hordozható Sonka Két Rádió

    17 358 Ft
10Watts 2013 január UHF 400-480MHz 16CH KINGRU SC-888 Hordozható Sonka Két Rádió Jellemzők: 1.Kimeneti Teljesítmény: 10Watts 2.Sürgősségi Riasztás Funkció 3. Magas/Alacsony Teljesítmény Kapcsolható 4.Monitor 5.
Új
Új magyar Változat PON Optikai Teljesítmény Mérő EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm

Új magyar Változat PON Optikai Teljesítmény Mérő EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm

    26 324 Ft
Új magyar Változat PON Optikai Teljesítmény Mérő EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm Üdvözöljük a boltban A Cél: Magas Minőségű , Legjobb Szolgáltatást ,Gyors Reagálás Üdvözöljük a Kínai piacon,akkor közvetlenül az
Új
Forrás SPS-43-48H-CP-CDF-HW a H3C HUAWEI ZTE GPON-OLT-OSZTÁLY C+

Forrás SPS-43-48H-CP-CDF-HW a H3C HUAWEI ZTE GPON-OLT-OSZTÁLY C+

    7 099 Ft
Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.
Új
Új Vezeték nélküli Modem Vezeték N Női Jack dió MS156 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG174 Kábel, 20CM 8

Új Vezeték nélküli Modem Vezeték N Női Jack dió MS156 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG174 Kábel, 20CM 8" Pigtail Gyors Hajó

    1 591 Ft
Új Vezeték nélküli Modem Vezeték N Női Jack dió Kapcsoló MS156 derékszögű C onnector RG174 Kábel, 20CM 8 Nagykereskedelmi Gyors Hajó Leírás : 100% vadonatúj ! Termék Neve: Csatlakozó N Női Jack dió Kapcsoló MS156 Megfelelő Szögben Csatlakozó
Új
ÚJ Érkezés Vízálló csontvezetéses Vevő Adó Rendszer, 1 adó-vevő Adó +2 Vevők+1 Mikrofon

ÚJ Érkezés Vízálló csontvezetéses Vevő Adó Rendszer, 1 adó-vevő Adó +2 Vevők+1 Mikrofon

    109 151 Ft
Áttekintés: nem tudjuk, milyen nehéz lehet kommunikálni úszók a képzés során. Nagy mennyiségű és szegény akusztika medencékben erő edzők sikítani, hogy meghallgassák az úszók, valamint úszás közben nem hallom meg egyáltalán. Segítségével csontvezetéses
Új
Száloptikás Eszköz -70~+10dBm Optikai Teljesítmény Mérő LC FC SC Csatlakozó

Száloptikás Eszköz -70~+10dBm Optikai Teljesítmény Mérő LC FC SC Csatlakozó

    13 468 Ft 14 483 Ft
-70~+10dBm Medidor Teljesítmény-Mérő Optikai LC FC SC Csatlakozó Leírás RY3200 Kézi Optikai Teljesítmény Mérő egy újonnan tervezett optikai teszter, amelynek célja, hogy a telepítés, mérnöki elfogadás, karbantartása az optikai hálózat. Jellemzők .
Új
2 db BAOFENG UV-5R Walkie Talkie Két Rádió FM Adó-vevő +2DB Akkumulátor Esetében +2DB Autós Töltő Kábel + 2DB Silikon Esetben

2 db BAOFENG UV-5R Walkie Talkie Két Rádió FM Adó-vevő +2DB Akkumulátor Esetében +2DB Autós Töltő Kábel + 2DB Silikon Esetben

    18 210 Ft 22 481 Ft
Kedves vásárló: Ez az emlékeztetés, hogy ha a parancs segítségével a vatera piacterén Alkalmazások, akkor azt találjuk, hogy az ár sokkal olcsóbb, mint a PC-n, valamint takarít rengeteg időt, hogy a fizetési, kérjük, olvassa be a QR-kódot,
Új
10db/set Baofeng BF-E500S VHF136-174MHz&UHF400-520MHz kétsávos 5W Walkie-Talkie Ingyenes Fülhallgató Hordozható Rádiót

10db/set Baofeng BF-E500S VHF136-174MHz&UHF400-520MHz kétsávos 5W Walkie-Talkie Ingyenes Fülhallgató Hordozható Rádiót

    118 321 Ft
2014 Március Új Érkezés Baofeng BF-E500S VHF 136-174MHz & UHF400-520MHz kétsávos 5W/1W 128CH FM 65-108MHz Ingyenes Fülhallgató Hordozható Rádiót Baofeng Pofung Walkie Talkie Jellemzők: Frekvencia Tartomány:136-174 & 400-520MHz Kétsávos,
Új
10db/set Baofeng BF-E500S VHF136-174MHz&UHF400-520MHz kétsávos 5W 128CH FM 65-108MHz Ingyenes Fülhallgató Hordozható Rádiót

10db/set Baofeng BF-E500S VHF136-174MHz&UHF400-520MHz kétsávos 5W 128CH FM 65-108MHz Ingyenes Fülhallgató Hordozható Rádiót

    118 321 Ft
2014 Március Új Érkezés Baofeng BF-E500S VHF 136-174MHz & UHF400-520MHz kétsávos 5W/1W 128CH FM 65-108MHz Ingyenes Fülhallgató Hordozható Rádiót Baofeng Pofung Walkie Talkie 10db/set Jellemzők: Frekvencia Tartomány:136-174 & 400-520MHz Kétsávos,
Új
2db/készlet Baofeng BF-E500S VHF136-174MHz&UHF400-520MHz kétsávos 5W Walkie-Talkie Ingyenes Fülhallgató Hordozható Rádiót

2db/készlet Baofeng BF-E500S VHF136-174MHz&UHF400-520MHz kétsávos 5W Walkie-Talkie Ingyenes Fülhallgató Hordozható Rádiót

    26 622 Ft
2014 Március Új Érkezés Baofeng BF-E500S VHF 136-174MHz & UHF400-520MHz kétsávos 5W/1W 128CH FM 65-108MHz Ingyenes Fülhallgató Hordozható Rádiót Baofeng Pofung Walkie Talkie Piros Szín Jellemzők: Frekvencia Tartomány:136-174 & 400-520MHz Kétsávos,
Új
XQF Autó Akkumulátor Eliminator Adapter Motorola rádió GP344 GP388 GP328 Plusz EX500 EX600

XQF Autó Akkumulátor Eliminator Adapter Motorola rádió GP344 GP388 GP328 Plusz EX500 EX600

    2 606 Ft
Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép Autó Akkumulátor Eliminator Adapter Motorola rádió GP344 GP388 GP328 Plusz EX500 EX600 Bemeneti Feszültség: 12 v dc Kimeneti Feszültség: 7.5 VDC Alacsony hőelvezetés. Túláram Védelem. Vége hőmérséklet
Új
XQF 10DB ÚJ Részleteket Katonai Rendőrség Torkát Mic Levegő Cső Fülhallgató, ICOM V8 V82 V85 V80E két rádió

XQF 10DB ÚJ Részleteket Katonai Rendőrség Torkát Mic Levegő Cső Fülhallgató, ICOM V8 V82 V85 V80E két rádió

    103 531 Ft
Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép ÚJ Részletek a Katonai Rendőrség Torkát Mic Levegő Cső Fülhallgató, ICOM V8 V82 V85 V80E két rádió Kompatibilis: IC-4008A, IC-4088A, IC-4088E, IC-4088SR IC-E90, IC-F3, IC-F3S, IC-F4,
Új
2,4 Ghz-es 3dbi wifi antenna ZigBee Bluetooth antenna SMA férfi Összecsukható 2.4 G Antenna #2 antenna wifi router

2,4 Ghz-es 3dbi wifi antenna ZigBee Bluetooth antenna SMA férfi Összecsukható 2.4 G Antenna #2 antenna wifi router

    751 Ft
2,4 Ghz-es 3dbi wifi antenna ZigBee Bluetooth antenna SMA férfi Összecsukható #2 antenna wifi router Leírás: Típus:2.4 Ghz-es összecsukható antenna Frekvencia:2400-2500MHz Nyereség:3DBi Impedancia:50 Ohm Max Teljesítmény:50W, Hossz:10.5-11CM Csatlakozó:SMA férfi
Új
VOLKSTEC 10mw Száloptikás Lézer Képi hibakeresőt AGI-207-10

VOLKSTEC 10mw Száloptikás Lézer Képi hibakeresőt AGI-207-10

    3 751 Ft
VOLKSTEC 10mw Száloptikás Lézer Képi hibakeresőt AGI-207-10 A BML207-10 pentype VFL kifejezetten a mező személyzet, akiknek szükségük van egy hatékony, econmomical toolfor rost felkutatása, rost útvonal, valamint a folytonosság ellenőrzése az optikai hálózat.
Új
Új Modem Koaxiális Kábel RP-SMA Male Csatlakozó Megfelelő Szöget, Hogy SMB-Női derékszögű Konverter RG316 Kábel 15CM 6inch Adapter RF

Új Modem Koaxiális Kábel RP-SMA Male Csatlakozó Megfelelő Szöget, Hogy SMB-Női derékszögű Konverter RG316 Kábel 15CM 6inch Adapter RF

    592 Ft
Új Modem Koaxiális Kábel RP-SMA Male Csatlakozó derékszögű Kapcsoló SMB Női derékszögű Konverter RG316 Kábel 15CM 6inch Adapter RF
Új
Új Modem Hosszabbító Kábel RP-SMA Male Csatlakozó CRC9 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG316 Koaxiális Kábel 15CM Pigtail a huawei E3372

Új Modem Hosszabbító Kábel RP-SMA Male Csatlakozó CRC9 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG316 Koaxiális Kábel 15CM Pigtail a huawei E3372

    677 Ft
Új Modem Hosszabbító Kábel RP-SMA Male Csatlakozó CRC9 Megfelelő Szögben Csatlakozó RG316 Koaxiális Kábel 15CM Pigtail a huawei E3372 Örülünk, hogy a kínálat, hogy Egyéni Szolgáltatások: 1, Kábel hossza,bármilyen hosszúságú RENDBEN van, de kérjük
Új
Neophotonics PT7620-61-4W-53 125M-2.67 G-C5-40 km-SM

Neophotonics PT7620-61-4W-53 125M-2.67 G-C5-40 km-SM

    11 803 Ft
Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM?Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.
Új
OMRON S8FS-C35024 24V 14.6 EGY 350W csere S8JC-Z35024C

OMRON S8FS-C35024 24V 14.6 EGY 350W csere S8JC-Z35024C

    13 400 Ft
Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.
Új
Kompatibilis a GLC-BX40-DA-én 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1490nm/RX1310nm 40 km DDM Adó SFP modul

Kompatibilis a GLC-BX40-DA-én 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1490nm/RX1310nm 40 km DDM Adó SFP modul

    6 570 Ft
Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.
Új
Adó-vevő 1x9 ST 155 Mb / s 1300nm 5V egyetlen mód 10 km-re 24ac248175

Adó-vevő 1x9 ST 155 Mb / s 1300nm 5V egyetlen mód 10 km-re 24ac248175

    5 916 Ft
Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.
Új
Fiberxon FTM-6128C-L5061G 125M-2.67 G-1611NM 40 KM-SM-ESFP

Fiberxon FTM-6128C-L5061G 125M-2.67 G-1611NM 40 KM-SM-ESFP

    9 998 Ft
Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.
Új
Forrás FTM-33XIC-X10G Egyetlen mód Modul 10G-10KM-1310NM

Forrás FTM-33XIC-X10G Egyetlen mód Modul 10G-10KM-1310NM

    21 830 Ft
Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.
Új
Fini sar FTEN2217P1CUN-BC EPON-ONU-PX20+

Fini sar FTEN2217P1CUN-BC EPON-ONU-PX20+

    16 269 Ft
Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co.,
Új